Advertising Console

  Noviqt pederastki himn na Turciq

  Repost
  Ivan Draganov

  by Ivan Draganov

  1
  1 467 views

  25 comments

  adreio
  Kaan so you are telling all of us here that Ottomans are our dads. This is fuckin bullshit you know. I'm not telling that asen is right to poste this video no one should mock with the others anthems. But you have to go back to your school cause you are all wrong. The bulgarian womens suicided them selfs if a Ottoman RAPE them cause only in this case the ottomans could have sex with bulgarians. We are not Ottomans, we are bulgarians and we exict from 681 year AD. 500 years(and more) before the Ottomans began to exist. So go to your mum and tell her that she has reared one stupid boy. GO home and read some book from neutral author. And you will find out that i am right!
  By adreio7 years ago
  TF_Kaan
  You should have some respect for your Dads. Because Ottoman fucked your mums for 300 years, so all of you are our sons. You fucken sons of bitches.
  By TF_Kaan8 years ago
  Ruseva
  http://www.youtube.com/watch?v=62K217vHAdA sizin BG li vatandaş örnekleriniz de böyle oluyor sanırım :)))
  By Ruseva9 years ago
  Ruseva
  Atama dil uzatamazsın Türkiye dahil dünyayı geziyorum.Atlar uçağa gider bulur sildiririm seni dünyadan bizim ülkemizde her dil,her ırk,her din barış içinde yaşar sizler kendi dedelerinizi tanımayan insanlar olarak geçmişinizi sorgulayın,yaptıklarınızı gözden geçirin ve tekrar düşünün.Annenle Babana sor kimyan bozuk olabilir :))))
  By Ruseva9 years ago
  Ruseva
  Sygını aldığın yere (Ailen) veriyorum ben kültürüm ve Atamın bana bahş etmiş olduğu al sancağımla gurur duyuyorum.Sana ve senin gibilere değil Bayrağınıza saygım var o Bayraklar uğruna ölen insanlar olduğu için inanıyorum ki yaptığının yanlış olduğunu bu gün değil ama bir gün anlayacaksın.
  By Ruseva9 years ago
  Show more comments