Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Aile ve sosyal politikalar Bakanı İslam İzmir'de

4 yıl önce37 views

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, "Dünyaya baktığımız zaman pek çok ülkede aile odaklı bir dönüşümün yaşanmaya başladığını son 10 yılda görüyoruz. Biz de kendi politikalarımızı hem geleneğimizin içinden çıkardığımız sonuçlarla hem de modern hayatın getirdiği olumlu sonuçlarla birleştirerek uygulamaya çalışıyoruz" dedi. İzmir Valisi Mustafa Toprak'ı ziyaret eden İslam, valilik şeref defterini imzaladı.

Valilikte düzenlenen "Aile Eğitim Programı"na katılan Bakan İslam, burada yaptığı konuşmada, bakanlığının yeni kurulduğunu, içinde köklü geçmişi olan, aileyle, kadınla, çocukla ilgili birimlerin bulunduğunu, bu birimlerin bir çatı altında toplanması, sosyal desteklerin, hizmetlerin, aile, çocuk, engelli, yaşlı odaklı tekrar planlanarak sunulmasının çok önemli bir hizmet olduğunu anlattı. Bunun da ilk kez hükümetleri döneminde yapılmasından gurur duyduğunu belirtti.

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Aile ve sosyal politikalar Bakanı İslam İzmir'de
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x1ellgu" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle