Skubani Dubbing PL Online

Découvrir le nouveau player
GameCreds

par GameCreds

1,6K
3 735 vues
  • Infos
  • Exporter
  • Ajouter à
Zdjęcia opublikowane Skubani Dubbing PL Online przez The Associated Press pokazują również Rodman pojawia się łuk Kim Dzong Un w Pyongyang Indoor Stadium ,miejsce na wystawy koszykówki środa - Kim urodziny - między północnokoreańskiego zespołu i kadry Rodman w byłych graczy NBA i innych.

" To było , jak można sobie kubani Dubbing PL Onlinewyobrazić ,i niezwykła okazja, dziwny , że nie będzie łatwo się zapomnieć , " Simon Cokerell , dyrektor generalny Koryo Tours, powiedział w wideo YouTube opublikowano po jego towarzyszy turystom do oglądania meczu .

Jeszcze przed środowym Skubani Dubbing PL Online spektaklu - w którym jego zespół przegrał z Korei Północnej oddziałem 47-39 , zgodnie z Korei Północnej mediów państwowych - wizyta Rodman do Korei Północnej już generowane ogromne kontrowersje .
Rodman , ex- NBAers grać Korea Północna Rodman , były NBAers odegrania Korea Północna
Media w Korei Północnej : Skubani Dubbing PL Online zespół Rodman stracił
Siostra Kenneth Bae za " szoku " przez Rodman
Rodman ognisty na pytanie Kenneth Bae
Cuomo : Rodman nie jest na wymianie kulturalnej

Była gwiazda NBA kolorowy Skubani Dubbing PL Online znany jako "The Worm " wywołała powszechne potępienie wtorek , gdy zasugerował w wywiadzie z Chrisem Cuomo z CNN "New Day" , że amerykański Kenneth Bae zrobił coś zasługują jego 15 - letni wyrok .


0 commentaire