Smaki Życia 3 Online PL

GameCreds

par GameCreds

1,3K
16 vues
  • Infos
  • Exporter
  • Ajouter à
Robocoin Bitcoin pierwszy Smaki Życia 3 Online PL bankomat uruchomiono w Vancouver w październiku , a po miesiącu pracy , transakcje wyniosła 1 mln dolarów kanadyjskich ( 942,000 dolarów ) w całości transakcji , w zależności od firmy .

Kelley powiedział, że firma Smaki Życia 3 Online PL sprzedała już 50 bankomatów do innych operatorów na całym świecie , ale nie są one jeszcze w fazie realizacji .

Firma twierdzi, że wybrała Smaki Życia 3 Online PL Hongkong jako kolejnego miejsca do uruchomienia bankomatu za wirtualną walutę , bo " dobrze reaguje na innowacje technologiczne . "

Kelley odmówił ujawnienia , Smaki Życia 3 Online PL gdzieATM będzie położone.
Myślę, że mamy zamiar wykorzystać moc Bitcoin
Jordan Kelley , prezes Robocoin

Nie każdy rząd w Azji jest gotowy do Bitcoin ATM .

Komisja Nadzoru Finansowego Smaki Życia 3 Online PL Tajwanu ( FSC ) i Bank Centralny wydała wspólne oświadczenie na swojej stronie internetowej w poniedziałek, stwierdzając, że nie uznaje Bitcoin jako zaakceptowanej formie waluty.

Instalacja bankomatów Robocoin Smaki Życia 3 Online PL Bitcoin będzie zabronione powiedział Tseng Ming- Chung , prezes FSC w rozmowie z Central News Agency Tajwanu .

" Bitcoin nie jest prawdziwe walut Smaki Życia 3 Online PL i banki nie mogą otrzymać lub świadczenia. Instalowanie bankomatów wymaga zezwolenia KNF , ale nie zostanie zatwierdzony , a więc jest to" niemożliwe "dla Bitcoin bankomatów do wjazdu lub pojawiają się w Tajwanie ," Central News Agency Podawane .

0 commentaire