Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Sayın Devlet Bahçeli’nin Adana’da Türk aleminin birleşmesinden bahsetmesi çok güzel.

5 yıl önce316 views

A9TV

A9 TV

DİDEM ÜRER: Sayın Bahçeli, Adana’da büyük miting düzenledi Hocam; “Allah’ınıza kurban Adanalılar” diye seslendi. Ve “vatan mukaddes bir yuvadır. Muhafaza etmek namus borcudur. Türkiye bir deryadır, vatan Ötüken'dir, Balkanlar'dır, Kerkük'tür, Kuzey Afrika'dır. Vatan semadır, edilen duadır, Bilge Kağan'dır, Sultan Alparslan'dır, Fatih'tir, Kanuni'dir, Mustafa Kemal'dir; vatan Merhum Başbuğ'dur. Vatan ne Türkiye'dir ne Türkistan vatan Turan'dır” dedi, maşaAllah.

ADNAN OKTAR: Allah Allah, şimdi Bahçeli, o da ortalığı yıkmış, bütün dünyayı yıkmış, maşaAllah. Tebrik ederim. Bak çoktan beri duymadığımız bir konuşma yapmış. Biz bunu yani onlarca yıldan beri duymamıştık, hep gizli kalmıştı bu. Helal olsun, ağzından nur akmış. Helal olsun, şahane. Şimdi bak Ak Parti ile MHP gelişiyor dikkat ederseniz. Niye? Sebep, işte bunlar. Milletin ruhunu ifade ettiğinde, millet coşar. Millet öyle entel dantel bilmem ne onlardan pek hoşlanmaz yani. Didem Hocam dinliyoruz.

DİDEM ÜRER: “Allah’ınıza kurban Adanalılar”

ADNAN OKTAR: Bak, başlangıca bak. Bize yapılan hitaplarda hep ”Allah’ınıza kurban” derler. Okuyoruz, aylardan beri öyle maşallah. Adana’nın da güzel bir üslubu.

DİDEM ÜRER: “Vatan mukaddes bir yuvadır. Muhafaza etmek namus borcudur.”

ADNAN OKTAR: MaşaAllah, bir kere şu çok şahane bir ifade.

DİDEM ÜRER:  “Türkiye bir deryadır, vatan Ötüken'dir, Balkanlar'dır, Kerkük'tür, Kuzey Afrika'dır, vatan semadır, edilen duadır, Sultan Alparslan'dır, Fatih'tir, Kanuni'dir, Mustafa Kemal'dir; vatan Merhum Başbuğ'dur. Vatan ne Türkiye'dir ne Türkistan vatan Turan'dır.”

ADNAN OKTAR: Kardeşim şu ifadenin güzelliğine bak. “Bütün Türkler birleşsin” diyor ama net ifade ile açıklamış, çok güzel. Ve dikkat ederseniz, ifadenin içinde İttihad-ı İslam’da çok yoğun olarak vurgulanmış oluyor. Yani bütün Türk âlemi birleşsin, bütün İslam âlemi birleşsin, Türkiye lider olsun, anlatılan bu. Çok güzel. Tayyip Hocam ile ikisi aynı üslup. Ama biri bambaşka bir üslupla konuşmuş, biri bambaşka bir üslupla konuşuyor ama yollar aynı yerde kesişiyor, maşaAllah.

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Sayın Devlet Bahçeli’nin Adana’da Türk aleminin birleşmesinden bahsetmesi çok güzel.
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x1810j8" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle