Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Like
Watch Later
Share
Add to

The Greater Good - Większe dobro 1/2

5 lat temu1.7K views

Kilkakrotnie nagrodzony film dokumentalny ukazuje strach, szum i politykę, która polaryzuje ludzi do emocjonalnie naładowanych przeciwstawnych stanowisk wobec szczepień, bez miejsca na kompromis. Na skrzyżowaniu , gdzie rodzicielstwo napotyka nowoczesną medycynę a prawa indywidualne zderzają się z polityką. Ten film dokumentalny splata ze sobą historie trzech rodzin, których życie zostało na zawsze zmienione przez szczepienia. Dla równowagi, film daje głos również zwolennikom szczepień, takim jak dr Paul Offit.
Dr Paul Offit jest to osoba, której poświęca się zbyt dużą uwagę w mediach i powołuje się na niego za każdym razem, gdy podważa się świętość szczepionek. Dr Offit jest znany również ze swojego stwierdzenia, iż nawet 10.000 szczepionek na raz by nie zaszkodziło dziecku! Sam jest współtwórcą patentu na szczepionkę Rotateq (rotawirus) i otrzymał już miliony dolarów dofinansowania od firmy Merck i Wyeth. Dlatego jego liczne wypowiedzi w tym filmie radzę traktować z 'przymrużeniem oka' http://www.drpauloffit.org/ ;)
http://www.greatergoodmovie.org/

Report this video

Select an issue

Embed the video

The Greater Good - Większe dobro 1/2
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x172qcv" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above