Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

VIV 2013 Tavukçuluk Fuarı / Köy TV Çekimi

5 yıl önce991 views

caksu

caksu

Aksu İlaçlama Makinaları Üretimi 1985 yılından bugüne, arge uzmanlarının ortaya koyduğu gelişmeleri, her sene üretimine eklemektedir. En önemli referansın müşteri memnuniyeti olduğunu ilke edinen Aksu İlaçlama Makinaları Üretimi, konusunda Türkiye'nin ilk ve tek patentli kuruluşu olarak üretim yapmaktadır. Aksu ürünleri, ilaçlama ve dezenfeksiyon ürünlerinin yanı sıra, broiler kümeslerinin civciv bölümlerinde nemlendirme işlevi ile kümes içi soğutmaya yönelik çözümler de sunuyor. Teneffüs yoluyla bazı aşıları da verebilen Aksu ürünleri, tavukçuluk sektöründe üretim yapan lider entegrecilerin arge uzmanlarının uzun araştırmaları sonucunda, bir elektrik motorundan dört U.L.V. çıkışı sağlanarak enerji tasarrufu elde edildiği gibi, bir “Aksu Naz Ahtapot” cihazı ile nem, ilaçlama, soğutma, aşı, dezenfeksiyon ve koku giderilebilmektedir. Civcivlerin ilk günden 15 günlük hale gelene kadar, kümes alanına istenilen nem aralığını “Aksu Nem Sensörü” sağlamaktadır.
AKSU U.L.V. cihazları, tüm bakteriyel ve viral hastalıkların kümesten yok edilmesini ve en etkili dezenfeksiyonu sağlayarak, kümeslerdeki başarı oranını yükseltiyor. Hava dezenfeksiyonu, nemin dengelenmesi ve belli periyotlarda soğutmaya yardımcı olmaktadır. Ergonomik yapılarıyla çok rahat kullanılabilme özelliğine sahip Aksu U.L.V. cihazları, sağladığı aerosol sis sayesinde, gözle görülemeyen canlıları (mikropları) yok ediyor. Aksu İlaçlama Makinaları Üretimi; fazla ilaç atmanın çok iyi ilaçlama yapmak anlamına gelmediği gerçeğinden hareketle, kısa sürede kolayca ve sadece hedefi bularak çalışan makinalar üretmekte ve çevreye nefis koku yayabilmektedir. İlaç dağılım düzgünlüğünü iyileştirerek, ilaçlama hacmini azaltmanın yanı sıra, birim alanda kullanılan ilaç dozunu da azaltmak, ekoloji ve ekonomi yönünden katkı sunulmaktadır.

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

VIV 2013 Tavukçuluk Fuarı / Köy TV Çekimi
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x12lrk5" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle