Szymon

Siedmioletnie dzieci są kwintesencją dzieciństwa
Tryskają energią i radością, wkraczając stopniowo w dorosły świat. To czas pełen tysiąca pomysłów rodzących się w małej głowie pełnej marzeń, ideałów. Czas nabywania nowych umiejętności i doświadczeń- tak potrzebnych w dalszym życiu…
Nasz Szymek właśnie taki jest! Pełen energii, ciekawy świata, radosny i beztroski. I choć ma cięższą i trudniejszą drogę, niż inni… - walczy!
Dlatego nie powinien zostawać z tym sam...
Być może siedmioletnie dzieci nie wzbudza już takich emocji jak chore noworodki. Wciąż jednak są dziećmi, potrzebującymi wsparcia dorosłych, bo ich potrzeby rosną wraz z wiekiem.
Serdecznie prosimy o pomoc w zbieraniu funduszy na dalsze leczenie Szymka!

1% podatku prosimy przekazać w rozliczeniu

Zebrane środki zostaną przeznaczone na dalsze leczenie: zakup lekarstw, sprzętu medycznego, rehabilitację, płatne szczepienia, koszty dojazdów na kontrolę i utrzymania rodzica w razie hospitalizacji, poprawę bytu materialnego, edukację, rozwój intelektualny i fizyczny dziecka, zgodnie z Regulaminem Fundacji .

Szymek urodził się z bardzo rzadką wadą genetyczną (zespól De Grouchy’ego) powodującą wiele schorzeń. Obecnie ma zdiagnozowanych 17 wad obejmujących twarzo-czaszkę, kończyny dolne, górne, serce i inne narządy wewnętrzne.
Szymek jest pod opieką 18 lekarzy-specjalistów.
Z góry gorąco dziękujemy za okazane zrozumienie i wszelką pomoc!

Playlists (2)

Empty playlist