SQMStudio | Film i animacja
Komorniki, Polska
SQMStudio to profesjonalna obróbka obrazu i dźwięku. Zajmujemy się wszystkimi etapami powstawania obrazu filmowego: przygotowaniem scenariusza, scenopisu i storyboardu, kreacją wizualną, kosztorysowaniem, przez proces produkcji, montaż, aż do postprodukcji: korekty barwnej, udźwiękowienia i efektów specjalnych.
Zajmujemy się również kompleksową obsługą projektów 3D. Modelowaniem, teksturowaniem, oświetlaniem, rigowaniem i animacją postaci oraz optymalizacją procesów renderingu. Doskonała znajomość środowiska 3D oraz własna farma renderująca, pozwalają sprostać najwyższym wymaganiom.
Wykonujemy także wszelkie prace związane z animacją 2D, zarówno rysunkową jak i klasyczną, na potrzeby prezentacji multimedialnych, konferencji i targów. Multimedia to również nasza domena – prezentacje multimedialne to sposób przekazywania informacji złożony z różnych form: tekstu, dźwięku, grafiki statycznej, animacji, video oraz interakcji z użytkownikami. Połączenie tylu środków przekazu daje ogromne możliwości efektownego i skutecznego dotarcia do odbiorców.

Komentarze

SQMStudio | Film i animacja
Zapraszamy do obejrzenia naszych produkcji: animacje, filmy reklamowe, prezentacje multimedialne, spoty reklamowe, filmy korporacyjne, efekty specjalne.
4 lata temu przez SQMStudio | Film i animacja

Recent activity