Galeria Piastów
Legnica, Polska
0 playlisty
77,155 odsłon
Galeria przyciąga na zakupy mieszkańców Ziemi Legnickiej czyli prawie 300 tys. osób!

Czeka na nich bogata oferta ponad 100 sklepów znanych sieciowych marek takich jak H&M, New Yorker, Douglas, KappAhl, Promod, Reserved, Empik, Tally Well, CCC, Ryłko, Almi Decor i pierwszy na Dolnym Śląsku, zajmujący ponad 1300 m2, salon Marks&Spencer.

Ta znana brytyjska marka prowadzi na wyspach 600 sklepów, a na całym świecie kolejnych 240. Część spożywczą o podobnej powierzchni zajmują delikatesy Piotr i Paweł. W Galerii Piastów znajduje się jedyne w mieście wielosalowe kino sieci Helios, które przyciąga tłumy legniczan.
Pięć sal dysponuje miejscami dla 1086 widzów, także dla osób niepełnosprawnych na wózkach. Największa sala ma charakter wielofunkcyjny , pełne wyposażenie w sprzęt audio-video oraz estradę umiejscowioną pod ekranem o powierzchni 110 mkw. Jest przystosowana do projekcji w systemie 3D.

W sąsiedztwie kina znajduje się centrum rozrywki Kręgielnia Piastowska, a już wkrótce zaprosi do siebie Centrum Fitness ( 800 m2) z własnym mini-przedszkolem.

Przestronne, świetliste foodcourty zagospodarowały Burger King oraz KFC i Pizza Hut. Do otwarcia przygotowują się kolejne sieciowe restauracje.

Komentarze

Karol
Dziękujemy za dodanie Nas do listy przyjaciół, pozdrawiamy.
6 lat temu przez Karol

Recent activity

Galeria Piastów rzuć okiem na aktywność