We use cookies to offer an improved online experience and offer you content and services adapted to your interests.
By using Dailymotion, you are giving your consent to our cookies.
Check out NYC's Most Dangerous Intersections Watch the videos
EmreBerkun
motionmaker Istanbul, Turkey
23 Mayıs 1976 İstanbul doğumlu Emre Berkün, Müjdat Gezen Sanat Merkezi Hafif Batı Müziği bölümünde müzik eğitimini tamamladı.
1993 yılından itibaren çeşitli projelerde profesyonel müzik hayatına devam eden Emre Berkün, 2008 yılı Kasım ayında 'Kayıp' şarkısına çekmiş olduğu klibiyle solo kariyerine ilk adımını attı.Daha sonrasında kendi şarkılarına çekmiş olduğu 6 kliple birlikte müzik kanallarında ve sosyal paylaşım sitelerinde adından sıkça söz ettiren Emre Berkün, şarkılarını 'Yeniden Doğuş' adını vermiş olduğu albümünde bir araya getiriyor.
Yusuf Sağlamlar ile Emre Berkün'ün prodüktorlüğünü birlikte üstlendiği, 11 parçadan oluşan 'Yeniden Doğuş' İMM MÜZİK etiketiyle raflardaki yerini alıyor. 'Yeniden Doğuş' albümündeki şarkıların düzenlemeleri Yusuf Sağlamlar ve Serhan Kandemir albüm fotoğrafları ise Uluslararası Ödüllü Fotoğraf Sanatçısı Deniz Nida Şener imzası taşıyor.

Emre Berkün Yeniden Doğuş albümünde bulunan Olmazların Parkı şarkısının Akustik versiyonunu,albüm öncesi çektiği klip görüntüleri ile yeniden kurguladı.Klip Emre Berkün ve Deniz Nida Şener imzası taşıyor.Şarkının söz ve müziği Özkan Yıldız'a,düzenlemesi ise Yusuf Sağlamlar'a ait.

http://www.emreberkun.com
http://www.facebook.com/emreberkun
http://www.twitter.com/emreberkun
http://www.myspace.com/emreberkun