Cansonic-Media-Pro
Polska
Cansonic Media Pro istnieje od 2001 roku. Wieloletnie doświadczenie na rynku produkcji filmowej, znalazło swój wyraz w realizacjach wielu produkcji filmowych dla szerokiego spektrum klientów.
Zlecone projekty realizujemy kompleksowo od pomysłu do emisji. Dysponujemy własnym zapleczem produkcyjnym i montażowym.
Nasza specjalność to usługi niskobudżetowe w zakresie: rejestracji konferencji, szkoleń, koncertów oraz realizacji filmówszkoleniowych,prezentacyjnych,reklam,teledysków,itp.

Klientom indywidualnym oferujemy usługę wideofilmowania i montażu wideo uroczystości okolicznościowych(ślub,wesele,komunia,studniówka i inne) na terenie Poznania,Wielkopolski i całego kraju!
Czy pracujemy dla klienta biznesowego,czy indywidualnego,zawsze jesteśmy świadomi wielu trudności,które musimy pokonać,aby powstał wartościowy film,dlatego przede wszystkim stawiamy na jakość i profesjonalizm!
FILMY ŚLUBNE
Cansonic Media Pro cechuje przede wszystkim twórcze podejście do filmu ślubnego i filmowy sposób przedstawienia uroczystości.Wasz film ślubny może rozpoczynać się ciekawą czołówką w postaci waszych zdjęć , które pokażą jak dojrzewaliście do tak ważnej decyzji . Alternatywą zdjęć może być zwiastun filmu na przykładzie różnych światowych ekranizacji ,które będą kontynuacją pozostałej części filmu wprowadzając w wyjątkowy klimat waszą uroczystość . Aby uatrakcyjnić film robimy także teledyski z poszczególnych momentów uroczystości.W filmie ślubnym można również zamieścic wywiady z bliskimi Wam osobami , które potwierdzą Waszą miłość i pokażą, jak wszyscy życzą Wam szczęścia i pomyślności na Waszej nowej drodze! Oczywiście jesteśmy otwarci na Wasze pomysły , które są dla nas najważniejsze,inspirujące i na pewno uczynią Wasz film wydarzeniem medialnym.