We use cookies to offer an improved online experience and offer you content and services adapted to your interests.
By using Dailymotion, you are giving your consent to our cookies.
Funny Tweets by Rob Corddry & More Get Animated. Submit Yours NOW! Watch the videos
Cansonic-Media-Pro
official Poland
Cansonic Media Pro istnieje od 2001 roku. Wieloletnie doświadczenie na rynku produkcji filmowej, znalazło swój wyraz w realizacjach wielu produkcji filmowych dla szerokiego spektrum klientów.
Zlecone projekty realizujemy kompleksowo od pomysłu do emisji. Dysponujemy własnym zapleczem produkcyjnym i montażowym.
Nasza specjalność to usługi niskobudżetowe w zakresie: rejestracji konferencji, szkoleń, koncertów oraz realizacji filmówszkoleniowych,prezentacyjnych,reklam,teledysków,itp.

Klientom indywidualnym oferujemy usługę wideofilmowania i montażu wideo uroczystości okolicznościowych(ślub,wesele,komunia,studniówka i inne) na terenie Poznania,Wielkopolski i całego kraju!
Czy pracujemy dla klienta biznesowego,czy indywidualnego,zawsze jesteśmy świadomi wielu trudności,które musimy pokonać,aby powstał wartościowy film,dlatego przede wszystkim stawiamy na jakość i profesjonalizm!
FILMY ŚLUBNE
Cansonic Media Pro cechuje przede wszystkim twórcze podejście do filmu ślubnego i filmowy sposób przedstawienia uroczystości.Wasz film ślubny może rozpoczynać się ciekawą czołówką w postaci waszych zdjęć , które pokażą jak dojrzewaliście do tak ważnej decyzji . Alternatywą zdjęć może być zwiastun filmu na przykładzie różnych światowych ekranizacji ,które będą kontynuacją pozostałej części filmu wprowadzając w wyjątkowy klimat waszą uroczystość . Aby uatrakcyjnić film robimy także teledyski z poszczególnych momentów uroczystości.W filmie ślubnym można również zamieścic wywiady z bliskimi Wam osobami , które potwierdzą Waszą miłość i pokażą, jak wszyscy życzą Wam szczęścia i pomyślności na Waszej nowej drodze! Oczywiście jesteśmy otwarci na Wasze pomysły , które są dla nas najważniejsze,inspirujące i na pewno uczynią Wasz film wydarzeniem medialnym.