Gσηι_ѕωє™
Albania
Portali Nr:1 «((ωωω.shqipet.eu))» Gσηι_ѕωє™
Ejani dhe na vizitoni,në Portalin tonë mund të gjeni të gjitha risit, ju mirëpresim

Comentarios

ZESHKANE
Fijuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Hace 2 años por ZESHKANE
HDkanalet
Fijuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu oooo GONI selam bami dajesss breeeee ahahahahahahahaa edhe ti me tre gjermont e trash fijuu kalle kalleeeeeeeeeeeeeeeee
Hace 3 años por HDkanalet
MrKompiri
Fijuuuuuuuuuuuuuuu haver
Hace 3 años por MrKompiri
Bareliaswe
OoOoOoO Urime ooo Maf avavvavav shpejt e ke fitu Statusin hahaha
e Gezofsh
qeshtu Kur jep
po cka me dhan
a me dhan Shpirtin hhahahahahh
Hace 3 años por Bareliaswe

Recent activity

La actividad de Gσηι_ѕωє™ en un vistazo

1 grupo

Humor - Shqip
3 miembros
37 vídeos