Upload

AlbaniaVidieoofficial

AlbaniaVidieoofficial ESHTE NJE ORGANIZAT JOFITIMPRURSE QE DO TE HEDHI NE KANALIN E SAJ NE dailymotion TE GJITHA VIDEOT SI MUZIK FILMA DHE SHUM GJERA TE TJERA

Videos (4)

Landi G - Dhimbje Dhe Lot

Playlists (4)

Intro...
1 video
Play all